Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę.

I Kor 6, 12

Albowiem poznaje Pan drogę sprawiedliwych, a droga grzesznych zaginie

Ps 1

Ilekroć mnie trwoga ogarnie w Tobie pokładam nadzieję. W Bogu uwielbiam Jego słowo, Bogu ufam, nie bede się lękał: cóż może uczynić mi człowiek?.

Ps 56, 4-5

Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj

św. Paweł z Tarsu

Rada

Rada Duszpasterska


Członkowie z nominacji:

1. Dariusz Tuz

2. Szlązak Wiesław

3. Hajkowski Jan

4. Kardasz Kazimierz

5. Jerzyna Robert


Członkowie z Wyboru:

1. Papierz Mariusz

2. Dejer Kazimierz

3. Malicka Alicja

4. Janeczko Zbigniew

5. Bielecki Marian

6. Bogucki Jarosław

7. Maciejewski Paweł

8. Dziewiczkiewicz Ryszard

9. Kuczyński Roman

10. Zbirowski Wiktor

11. Marciniak Władysław

12. Kłosiński Paweł

13. Lickindorf Marek


Rada Parafialna

Członkowie honorowi:

1. Łuszczykiewicz Katarzyna

2. Weremi Antoni

3. Miazga Bogusław

4. Stawicki Henryk

5. Sobiłło Tadeusz

6. Seredyński Jan

7. Szewczyk Longin

8. Hunkiewicz Kazimierz

Członkowie z wyboru:

Horodło:

1. Świstowska Czesława

2. Grabowski Janusz

3. Korolski Andrzej

4. Sołdaczuk Grzegorz

5. Kaczyński Kazimierz

6. Graf Leszek

7. Patyjewicz Marian

8. Steciuk Mieczysław

9. Bogucka Danuta

10. Nieczyporowski Mirosław

11. Sobiłło Arkadiusz

12. Dańczuk Wojciech

13. Plicner Dariusz

14. Mochnaczewski Bogusław

15. Graf Robert

16. Dańczuk Hilary

Bereżnica:

1.Wiśniewski Stanisław

2. Borsukiewicz Kazimierz

3.Marzec Mieczysław

4. Wróbel Bronisław

5. Bartoszek Stefan

6. Paluch Kazimierz.

Hrebenne:

1. Brzozowski Sławomir

2. Kogutowska Jolanta

3. Szumski Ryszard

4. Kaczyński Władysław

5. Kodzis Mirosław

6. Zienkiewicz Tomasz

7. Dudek Antoni

8. Portka Stanisław

Janki:

1. Pochylczuk Ryszard

2. Majkut Franciszek

3. Aronowski Mariusz

4. Szczerbicki Edward

Łuszków:

1. Nieczyporowski Zygmunt

2. Gogół Edmund

3. Zubko Władysław

4. Stawicki Kazimierz

5. Dudka Stanisław

Zosin:

1. Bańka Jerzy

2. Żabiński Stanisław

3. Dec Katarzyna

4. Bielacz Emilia

5. Belina Stanisław

Poraj:

1. Bielak Regina

2. Kowalczuk Zofia

3. Dudek Kazimierz

4. Kasprzak Jerzy

6. Sosin Wiesław

7. Sarzyński Jan

8. Kogutowska Zofia

Kopyłów:

1. Pędrak Marek

2. Kowalski Ryszard

3. Zezula Adam

4. Lasko Edward

5. Steciuk Grażyna

6. Frankiewicz Tadeusz

7. Kuczyński Władysław

Matcze:

1. Grabowski Arkadiusz

2. Wierzbicki Ireneusz

3. Grecko Kazimierz

4. Bobczuk Andrzej

5. Malik Zofia

6. Olucha Henryk

7. Roskal Bronisław

8. Wojnar Jan

9. Sagadyn Jerzy

Liski:

1. Wołoszyn Jozefa

2. Koza Renata

3. Ciężczak Maryla

4. Filipczuk Barbara

5. Piniaś Antoni

6. Domański Tadeusz

Cegielnia:

1. Szargan Aldona

2. Ślązak Marian

Admin