Albowiem poznaje Pan drogę sprawiedliwych, a droga grzesznych zaginie

Ps 1

Ilekroć mnie trwoga ogarnie w Tobie pokładam nadzieję. W Bogu uwielbiam Jego słowo, Bogu ufam, nie bede się lękał: cóż może uczynić mi człowiek?.

Ps 56, 4-5

Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj

św. Paweł z Tarsu

Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę.

I Kor 6, 12

10-letnia dziewczynka ukarana

10-letnia dziewczynka ukarana za... homofobię. Nie chciała brać udziału w „miesiącu dumy LGBT”
10 -letnia uczennica jednej ze szkół podstawowych w Londynie została ukarana za sprzeciw wobec zajęć z okazji „miesiąca dumy gejowskiej” – informuje serwis lifesitenews.com.

Sprawa dotyczy szkoły podstawowej Heavers Farmer Primary School w południowym Londynie. 10-letnia Kaysey wraz z całą klasą miała uczestniczyć w zajęciach o LGBT z okazji „miesiąca gejowskiej dumy”. Uczennica zapytała, czy może zostać zwolniona z tych zajęć, jednak w odpowiedzi usłyszała, że „nie ma takiej możliwości, ponieważ lekcje są wpisane do programu nauczania”.

 

Można jeszcze w jakimś stopniu zrozumieć decyzję nauczycieli, którzy odmówili wyrażenia zgodny na zwolnienie dziewczynki z zajęć. Jednak tego, co stało się później nie da się nazwać inaczej niż SKANDAL. Po zajęciach dziewczynka wspólnie z kolegą z ławki została ukarana kilkugodzinnym siedzeniem w osobnej sali za… homofobię. Dzieci miały rzekomo stwierdzić m.in., że „LGBT jest głupie”. W dodatku 10-letnia Kaysey za swoją „nienawiść do LGBT” została ukarana 5-dniowym zawieszeniem w prawach ucznia.

 

Po tym jak sprawa została nagłośniona, dziewczynka udzieliła wywiad serwisowi „Christian Concern”. Opowiada w nim, że jej rówieśnicy „właśnie przez takie zajęcia stają się niepewni swojej płci i orientacji seksualnej”. – Wcześniej tak nie było. Zanim się dowiedzieli, czym jest LGBT, byli pewni tego jakiej są płci. Teraz dzieci są niepewne czy są chłopcem, dziewczynką, a także biseksualne czy homoseksualne – mówiła Kaysey.

 

– Dzieci patrzą w lustro i mówią, że nie chcą być dłużej tą osobą. Nawet 4-latki słyszą na zajęciach, że to zupełnie w porządku zmienić płeć, a potem twierdzą, że nie chcą być więcej chłopcem czy dziewczynką” – dodała dziewczynka.

 

Słowa uczennicy są potwierdzeniem tego, o czym informują niektóre, bardziej konserwatywne media. W Wielkiej Brytanii bardzo szybko rośnie liczba transseksualnych dzieci. Niedawno informowaliśmy, że rocznie do poradni zgłasza się w tej sprawie 2000 nieletnich, a zgody na hormonalną zmianę płci są wydawane nawet dzieciom, które nie ukończyły 10 lat.

 

Źródło: lifesitenews.com/stoppedofilii.pl

TKRead more: http://www.pch24.pl/10-letnia-dziewczynka-ukarana-za----homofobie--nie-chciala-brac-udzialu-w-miesiacu-dumy-lgbt-newslaetter-273,69337,i.html#ixzz5tAGG2u6t