Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę.

I Kor 6, 12

Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj

św. Paweł z Tarsu

Ilekroć mnie trwoga ogarnie w Tobie pokładam nadzieję. W Bogu uwielbiam Jego słowo, Bogu ufam, nie bede się lękał: cóż może uczynić mi człowiek?.

Ps 56, 4-5

Albowiem poznaje Pan drogę sprawiedliwych, a droga grzesznych zaginie

Ps 1

Ogłoszenia

We wtorek 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego

14 - 15 lutego w naszej parafii będziemy przeżywać „Jerycho”. (PROGRAM)

GOK w Horodle i KGW zapraszają na Święto Pączka za tydzień w niedzielę, w Parku Horodelskim od g. 8:00 do 13:00.

Odbędzie się uroczystość beatyfikacji Sługi Bożego Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 w Warszawie na Placu Piłsudskiego. Każdy kto chciałby otrzymać bilet wstępu na to wydarzenie powinien zgłosić się do Ks. Pawła! (KOM) Proboszczowie zbierają zgłoszenia i przekazują listę osób wyjeżdżających na beatyfikację do Księży Dziekanów do 10 marca 2020 r.

Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii za tydzień na sumie o 11:30.

Z toalety już można korzystać. Będzie ona otwierana tylko wtedy, gdy będzie się odprawiać w kościele. Klucz jest w zachrystii, będą mieć też księża i kościelny. Sprawdzać i sprzątać toaletę będą sprzątający kościół z kolejki. Jest doprowadzona tam ciepła woda i tam będziemy brać wodę do mycia kościoła. Dziękuję paniom za przygotowanie toalety do użytku. Podziękowania należą się też Panu Wójtowi i Radzie Gminy za pomoc i życzliwość. Dziękuję wykonawcy prac P. Marcinowi Wrońskiemu i jego pracownikom. Postarajmy się zachować czystość w toalecie – niech ona służy wiele lat!!! Wykonanie prac wyniosło 7 500zł.

Pani Agnieszka Jaros zatrudni pracowników - więcej informacji u zainteresowanej!!!

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii: b z Janek – 200, b – 100, b – 200, od sprzątających – 185zł,

Dziękuję Państwu Gołębiom za użyczenie koparki z pracownikiem i za wszelką pomoc przy równaniu terenu po organistówce. Dziękuję P. Krzysztofowi Boryle i sąsiadom za pacę i pomoc w porządkach na terenie parafialnym.

Dziękuję za sprzątnie kościoła mieszkańcom Bereżnicy cz. 2 od Matcza i zapraszam w piątek na 8:30 mieszkańców Kolonii Bereżnicy – ponieważ będzie trwało Jerycho!

Za tydzień taca na WSD

Pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin: + Helena Rudawska, Ks. Adam Marek, Zenon Misiukiewicz wyprowadzenie z domu żałoby w poniedziałek o 14.30, wieczny odpoczynek….