Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę.

I Kor 6, 12

Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj

św. Paweł z Tarsu

Albowiem poznaje Pan drogę sprawiedliwych, a droga grzesznych zaginie

Ps 1

Ilekroć mnie trwoga ogarnie w Tobie pokładam nadzieję. W Bogu uwielbiam Jego słowo, Bogu ufam, nie bede się lękał: cóż może uczynić mi człowiek?.

Ps 56, 4-5

OGŁOSZENIA 21 czerwca 2020r. 12 niedziela zwykła

We wtorek Dzień Ojca – najlepsze życzenia!

W środę uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – imieniny Ks. Bp. Jana Śrutwy.

WAŻNE SPRAWY CMENTARZA:

Na stronie naszej diecezji został umieszczony regulamin cmentarza dotyczący wszystkich cmentarzy parafialnych w naszej diecezji. Ten sam regulamin zamieściliśmy na naszej stronie parafialnej i będzie też na bramach cmentarnych. Proszę o zapoznanie się i przestrzeganie!

W związku z działaniami przestępczymi na naszym cmentarzu (przemyt ze wschodu) prosimy o sprawdzanie grobowców bliskich zmarłych. W niedługim czasie też pojawi się monitoring cmentarza.

Proszę o segregowanie śmieci i w miarę możliwości zabieranie ich do domowych śmietników. Monitoring też powinien ukrócić wyrzucanie śmieci domowych na cmentarz i inne dziwne przyzwyczajenia.

Proszę też skosić trawę i wyrwać chwasty przy grobach swoich bliskich.

Coraz częściej zdarza się, że rodzina dokonuje ekshumacji bliskich spoczywających w różnych grobach, przenosząc ich szczątki do jednego, wspólnego, rodzinnego grobowca. W zimie jest możliwość takiej ekshumacji. Nie jest to droga operacja a na pewno ułatwia utrzymanie grobu i cmentarza. Wszelkie informacje udziela P. Agnieszka Jaros.

Tygodnik „Niedziela” w zachrystii.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii.

Dziękuję P. Marianowi Bieleckiemu i ks. Pawłowi za pomoc przy koszeniu trawy

Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Kolonii Hrebenne i Podhaje. Za tydzień zapraszam do sprzątania mieszkańców Janek Dolnych i Marty na 8:30.

Pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin - polećmy też Miłosierdziu Bożemu zmarłych z przyczyny koronawirusa - wieczny odpoczynek….