Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj

św. Paweł z Tarsu

Albowiem poznaje Pan drogę sprawiedliwych, a droga grzesznych zaginie

Ps 1

Ilekroć mnie trwoga ogarnie w Tobie pokładam nadzieję. W Bogu uwielbiam Jego słowo, Bogu ufam, nie bede się lękał: cóż może uczynić mi człowiek?.

Ps 56, 4-5

Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę.

I Kor 6, 12

OGŁOSZENIA 28 czerwca 2020r. 13 niedziela zwykła

Jutro uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze w kościele parafialnym 7:30 i 18:00 i w kaplicach jak w niedzielę. Taca z tego dnia na Stolicę Apostolską. Jest to dzień imienin Ks. Wikariusza obecnego i byłego – pamiętajmy o nich w modlitwie!

Za tydzień taca na WSD

W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. INTENCJA DLA KR: Módlmy się aby współczesne rodziny były wspierane miłością, szacunkiem i radą.

WAŻNE!!! Za tydzień pierwsza niedziela wakacji - w związku z brakiem księży „na wynajem”, mniejszej ilości wiernych na Mszach św. i epidemię koronawirusa - będzie zmiana porządku odprawiania Mszy św.: Jedna kaplica w sobotę wieczorem i tylko dwie Msze św. w dużym kościele. Za tydzień w Kopyłowie w sobotę o 19:30, w niedzielę w dużym kościele o 7:30, w Liskach o 9:00, w Matczu 10:15 i znów w dużym kościele o 12:00. Ten grafik będzie obowiązywał do 15 sierpnia!!! W niedziele przez okres wakacji też nie będziemy odprawiać pogrzebów! Na początku lipca na dyżurze zostaje ks. Paweł i wszelkie sprawy proszę z nim uzgadniać!

Nasz Biskup dokonał zmian księży na palcówkach, u nas zmian nie ma!

Tygodnik „Niedziela” w zachrystii.

Odpust w Kopyłowie z racji św. Anny – 26 lipca.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Janek Dolnych. Za tydzień zapraszam do sprzątania mieszkańców Marty na 8:30.

Dziękuję Pani Annie Dąbrowskiej, Panom Jerzemu Dańczukowi, Adamowi Chilewskiemu i ks. Pawłowi za pomoc w utrzymaniu porządku na terenie parafialnym! Jedno koszenie zajmuje czterem osobom ok. 4 godzin i wypalamy ok. 10 l benzyny - tym bardziej Bóg zapłać za pracę i pomoc!

Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa aby w pomieszczeniach/świątyni zakładać maseczki.

Proszę zapoznać się z regulaminem cmentarza na stronie internetowej parafii i go przestrzegać!

Pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin - polećmy też Miłosierdziu Bożemu zmarłych z przyczyny koronawirusa - wieczny odpoczynek….