Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę.

I Kor 6, 12

Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj

św. Paweł z Tarsu

Albowiem poznaje Pan drogę sprawiedliwych, a droga grzesznych zaginie

Ps 1

Ilekroć mnie trwoga ogarnie w Tobie pokładam nadzieję. W Bogu uwielbiam Jego słowo, Bogu ufam, nie bede się lękał: cóż może uczynić mi człowiek?.

Ps 56, 4-5

OGŁOSZENIA 19 lipca 2020r. 16 niedziela zwykła

W środę święto św. Marii Magdaleny, w czwartek św. Brygidy, w sobotę św. Jakuba Apostoła i tego samego dnia św. Krzysztofa.

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy u ks. Michała Efnera w Strzyżowie

WAŻNE!!!. W Liskach w sobotę o 19:30. W niedzielę w dużym kościele o 7:30, w Matczu o 9:00, w dużym kościele o 10:30 i o 12:00 suma odpustowa w Kopyłowie!

Za tydzień poświecenie pojazdów i wszystkich podróżujących po każdej mszy św. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.

Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Łukasz Pitucha zam. w Warszawie par. Św. Ojca Pio i Joanna Sołdaczuk zam. w Warszawie par. Św. Ojca Pio.

Tygodnik „Niedziela” w zachrystii.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii:

Dziękuję ks. Pawłowi, Panom Jerzemu Dańczukowi, Adamowi Chilewskiemu i Grzegorzowi Jeżynie za pomoc przy koszeniu placów parafialnych. Dziękuję też za dbanie o kwiaty w kościele i przed kościołem. Dziękuje też za posprzątanie salki parafialnej – Bóg zapłać!

Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Łuszkowa od Janek do szkoły. Za tydzień zapraszam do sprzątania mieszkańców Łuszkowa ul. Nadbużańska i ul. Zagórna na 8:30.

Pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin – Regina Urbaniuk polećmy też Miłosierdziu Bożemu zmarłych z przyczyny koronawirusa - wieczny odpoczynek….