Albowiem poznaje Pan drogę sprawiedliwych, a droga grzesznych zaginie

Ps 1

Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę.

I Kor 6, 12

Ilekroć mnie trwoga ogarnie w Tobie pokładam nadzieję. W Bogu uwielbiam Jego słowo, Bogu ufam, nie bede się lękał: cóż może uczynić mi człowiek?.

Ps 56, 4-5

Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj

św. Paweł z Tarsu
Księga Gości
Albowiem poznaje Pan drogę sprawiedliwych, a droga grzesznych zaginie

Hmm, a czy treść wypowiedziana przez ks. biskupa Mariana nie była dość zrozumiana? "Urlop zdrowotny"? Nie wiesz co to znaczy? Polecam lekturę choćby wikipedii.

Anonim

Dlaczego ks Piotr Skóra przechodzi na urlop zdrowotny do swej rodzinnej miejscowości? Choruje?

Przejezdny

Co miała na celu pokazówka z wyrywaniem sobie Krzyza podczas Drogi Krzyżowej?

Ewelina Kozdra

Wielki Czwartek to pamiątka ustanowienia przez Najwyższego Kapłana- Jezusa Chrystusa Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. W tym dniu kieruję moje myśli i życzenia w stronę Czcigodnych Księży. Życzę doświadczania Bożej miłości, radości i pokoju oraz dużo zdrowia, a także realizacji szlachetnych planów i słusznych zamierzeń. Niech Boski Zbawiciel prowadzi Księży po pięknej, lecz niełatwej drodze powołania dla ludu Pana. Z głębi serca dziękuję za trud prostowania naszych ścieżek, za każdą Eucharystię, modlitwę i błogosławieństwo. Jestem wdzięczna za serdeczny uśmiech, wyrozumiałość, cierpliwość oraz troskę o parafię i każdego z nas. Przyjmijcie Czcigodni Księża te słowa ciepłe i szczere na dalsze lata posługi Niech Bóg da Wam łask wiele. Niech wzmacnia powołanie osłania, kiedy trzeba i prostą, pewną drogą prowadzi wprost do nieba. Wszystkiego najlepszego życzy Ewelina Kozdra

"Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę."

Pozdrawiam Księdza Kanonika Henryka Krukowskiego i Księdza Piotra Skórę! Za cierpliwość dla naszej parafii, bo to co się dzieje teraz w naszej wspólnocie można nazwać jedną wielką pomyłką. Nie obchodzi mnie "wielkie" podsumowanie roku, którym "ktoś" chciał upokorzyć osobę odpowiedzialną w przeszłości za naszą parafię. ks. D.P skończ tą głupią grę! Ks. Henryk Misa wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Ewelina Kozdra

W tym objawiła się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu”. "Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc. Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole. Wigilia to przepiękny czas, bożonarodzeniowy czas, gdy siedzimy wszyscy w kole i mamy bliskich przy wspólnym stole". "Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie jak najwięcej łask Bożych. Życzę również, abyście doświadczali Bożej mocy co dnia i aby nasz Pan Jezus Chrystus zawsze był przy Was ". Pragnę przekazać te życzenia wszystkim parafianom z Horodła a przede wszystkim Wam drodzy Kapłani.

anonim

Zastanawiałam się dlaczego homilia jest dobra kiedy jest krótka ..... o czym dzisiaj ks proboszcz wspomniał. i znalazłam żródło ... pod adresem : https://www.youtube.com/watch?v=fR05uVmyg60

Ewelina

Witam was wszystkich a zwłaszcza tych których miałam okazję w tym krótkim czasie poznać. I bardzo cieszę się że było mi to dane bo dostałam z waszej strony wiele życzliwości. Do końca mojego życia będę pamiętać o was o Horodle. Bardzo cieszę się że wiele osób pamięta o mnie o tym że byłam że może po coś się tam pojawiłam dziękuję wszystkim osobom które o mnie pamiętają. Pozdrawiam wszystkich księży z Horodła i z dekanatu. Pamiętam o was i codziennie myślę o tym jak by życie z wami toczyło się dalej gdyby nie tragedia przez którą los się odmienił. Codziennie jestem z Wami ,w modlitwie prosząc o opiekę nad wszystkimi.

Była parafianka

Pozdrawiam serdecznie kapłanów z Parafii w Horodle. Księża sympatyczni,uśmiechnięci, kulturalni, aż chce się być w Kościele .Wprowadzają życie do Parafii i luz ,którego od lat brakowało. Parafianie zamiast narzekać i szukać dziury w całym, szanujcie proboszcza i wikarego :)

Józef Osika

Proszę poprawić datę mszy za zmarłych na cmentarzu. Czy msza odpustowa i msza na cmentarzu będzie w jednym dniu?Jak to zrozumieć?Pozdrawiam.